(0216) 365 65 61
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Ishra Design Hakkında

Ishra Design; her mobilyaya ve her mekâna uyumlu, tamamlayıcı perde, duvar kağıdı, halı, tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir. 14 yıllık tecrübeye sahip Ishra Design sektöründe öncü firmalardandır. Özellikle uzmanlık gerektiren projelerin plânlama kısmında, olası risk ve zararların önüne geçerek, uygulama kısmının sorunsuz bir şekilde, müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmaktadır. Tasarım konusunda eşsiz tecrübeye sahip Ishra Design, gerek zamanın trend olan kumaşlarını gerekse avangard kumaşları kullanarak mekânların şıklığını sağlamaktadır. Ishra Design kumaş özelliklerine göre, en uygun dikiş tekniklerini kaliteli işçilik ve titizlikle uygulamaktadır.

Ishra Design olarak önceliğimiz, kaliteli hizmet ve hızlı teslimattır. Yılların verdiği tecrübemiz sayesinde de, ekstra veya yanlış yapılan işlerin maliyeti ile karşı karşıya kalmazsınız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşterilerimize ücretsiz keşif hizmetimizi de sunmaktayız.

Misyonumuz

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön plânda tutmak. Saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşterilerinin çevresine de tavsiye etmesini sağlamak.

Vizyonumuz

Kurumsal ve güçlü işbirlikleri ile, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’de hizmet verdiği bölgeleri arttırmak. Kısa bir süre içerisinde ülkemizde daha fazla tanınır ve bilinir güçlü bir marka haline gelmek.